Jak urządzić designerskie biuro?

Design Town prowadzi sprzedaż wysokiej jakości mebli designerskich, dzięki którym Twoje biuro stanie się wyjątkowe. Dbanie o miejsce pracy motywuje pracowników do zaangażowania, pobudza kreatywność oraz polepsza samopoczucie. Niech również klient przychodzący w interesach odczuje to na własnej skórze!

Spełnij te kilka zasad, a Twoje biuro będzie niepowtarzalne – i funkcjonalne

Poza oczywistym wystrojem, aby biuro było przyjemne w odbiorze, należy zadbać o jego funkcjonalność. W trakcie jego projektowania i urządzania weź pod uwagę specyfikę firmy, jej potrzeby i wykonywaną pracę. Zadbaj o to, aby pracownicy, jak również klienci, mogli z niego komfortowo korzystać. Miej na uwadze, że wystrój powinien wiązać się i sugerować profesję. Aby upewnić się, że trafisz w dziesiątkę, poproś o pomysły od pracowników, być może również od klientów, na przykład zadając niezobowiązujące pytania na temat wnętrza w trakcie pracy. Wpłynie to na pewno na pozytywny odbiór firmy i unikniesz nieporozumień. 

Ergonomia w biurze to podstawa – jest to komfort dla pracownika, ale też wsparcie efektywności jego pracy. Inwestycja w wygodę pracowniczą procentuje zaoszczędzonymi pieniędzmi – w jaki sposób? Dzięki ergonomicznym rozwiązaniom w biurze, pracownik nie jest aż tak mocno obciążony, gdy spędza wiele godzin w jednej pozycji przy biurku. Bóle pleców, zwyrodnienia i bolesności w stawach oraz mięśniach są powodem zwolnień chorobowych, a tego chce uniknąć każdy pracodawca. Dbając więc o zdrowie pracowników dbamy o własny interes, który będzie mógł płynnie działać – z nowoczesnymi rozwiązaniami i wygodnymi miejscami pracy.

Dzisiejsze czasy wymagają od przedsiębiorców elastyczności i umiejętności dostosowania do panujących trendów. Wielofunkcyjna aranżacja biura pozwala na szybkie przekształcenia, które wpłyną na efektywność w danej chwili. Mobilne i modułowe meble są w stanie pomóc.

Zaangażowanie w firmę można podnosić w dwojaki sposób – motywatorami finansowymi, ale również odpowiednio zorganizowanym miejscem wypoczynku, czy tak zwaną przestrzenią socjalną. Dobrze wyposażona kuchnia, jadalnia czy pokój do odpoczynku, mogą znacząco podnieść efektywność, jeżeli są regularnie wykorzystywane – zakłada się, że nawet co półtorej godziny! Inspirujące, kreatywne elementy wystroju są w stanie wpłynąć na nowe pomysły pracowników, dzięki którym firma będzie się rozwijać.

Zaprojektowanie biura w postaci pomieszczeń w domu pozwala na zmniejszenie stresu i wprowadza domową atmosferę do biura. Wiele osób w takich warunkach pracuje zdecydowanie lepiej, niż w sztywnych regułach korporacyjnych pięter. Ciepłe światło, rośliny i relaksująca muzyka mają szansę wyciszyć i na nowo obudzić w pracownikach ich kreatywne pomysły. 

Chcesz zaaranżować swoje biuro? Nowoczesne meble biurowe znajdziesz w ofercie Designtown.pl!

Kolory, faktury, materiały…

Każda profesja ma utarte standardy w zakresie budowania zaufania w stosunku do klienta. Dla osób poszukujących pomocy reklamowej podstawą będą zrealizowane projekty, które zademonstrujemy na ścianach biura. Natomiast dla branży zupełnie odmiennej, jaką jest na przykład doradztwo prawne, ważnym będzie elegancja, harmonia i klasyczny wystrój. W sklepie Designtown.pl znajdziemy ofertę wyjątkowych, estetycznych mebli dla takich miejsc jak kancelarie. Skórzane fotele, czy też te wykonane z wysokich jakości naturalnych włókien wełnianych są dostępne w szerokiej gamie kształtów oraz kolorów – każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Bez problemu wybierze się również stylową lampę czy stolik oraz wygodną kanapę, niezbędne podczas długich rozmów i wielogodzinnej pracy. 

Niepowtarzalny wygląd nadadzą na pewno meble skórzane z futrem. Amerykański styl rodem z westernu na długi czas zapadnie w pamięć interesantów. Będzie to wyjątkowa gratka w przykładowo stylizowanych hotelach. Pozwól poczuć się klientom jak na dzikim zachodzie… lub zaproponuj bardziej klasyczne rozwiązania w eleganckiej skórze oraz szkle. 

Dostępne wiele modeli foteli designerskich w Design Town świetnie sprawdzą się przy urządzaniu biura projektowego, gdzie kreatywność ma być na pierwszym miejscu. Niecodzienne kształty i wyjątkowe kolory będą sugerować profesję firmy, a klientowi dowiodą, że przedsiębiorca zadba o każdy szczegół wykonywanego projektu.