Jak zaaranżować nowoczesną kuchnię z płytkami cegiełkami?

Stałe udoskonalanie sposobu produkowania płytek cegiełek sprawił, że przestały być jedynie uzupełniającym elementem wnętrz. Współczesne materiały tego typu mają wiele cech ceramiki dekoracyjnej. W ten sposób nie muszą być niezbyt estetycznym uzupełnieniem przestrzeni użytkowej. Odpowiednio dopasowane do aranżowanego wnętrza będą eleganckim dodatkiem. Stosując wyroby Equipe Artisan, można z powodzeniem stworzyć nowoczesne, wyróżniające się wnętrze kuchni lub łazienki.

Kiedy zdecydować się na minimalistyczne wersje płytek?

W kategorii płytek cegiełek można zdecydować się na bardzo różne wersje pod kątem stylistycznym.

Wybrać można wyroby do stylu:

  • minimalistycznego,
  • boho,
  • glamour,
  • klasycznego.

W nowoczesnych wnętrzach można zdecydować się na minimalistyczne materiały. Przygotowane wersji monochromatycznej doskonale sprawdzą się przy aranżowaniu mniejszych przestrzeni. Jeśli kuchnia ma nabrać unikalnego charakteru, można zdecydować się na samodzielne przygotowanie wyróżniającej się mozaiki. Wystarczy przejrzeć, w jakich wersjach dostępne są Equipe Artisan. Pozwala to dopasować zarówno wymiary kupowanych produktów, jak i też wzornictwo. Gdy jest to konieczne, można wyszukać również takie, które przygotowane są w niestandardowych formatach. Natomiast poszukując mozaikowej kolorystyki, można postawić na produkty z efektem malowanego szkła. To modne rozwiązanie w aranżacji wnętrz. Pozwala to stworzyć wnętrza zgodne z najnowszymi trendami. Szukając najbardziej popularnych kolorów, warto zdecydować się na Equipe Artisana w kolorach błękitu, granatu, morskim.

Jak wybrać odpowiedni kształt płytek?

Materiały wykończeniowe o charakterystyce cegiełek to nie tylko wyjątkowe wzornictwo oraz różnorodna kolorystyka. Wybierać można z szerokiego zakresu różnych kształtów. To spora zaleta, gdyż można znaleźć materiały w wersji Equipe Artisana do zastosowania w mniejszych i większych pomieszczeniach.

Do nowoczesnych wnętrz można wybierać takie kształty, jak:

  • trójkąty,
  • łezki,
  • rybie łuski.

Natomiast do wnętrz klasycznych można wybierać bardziej tradycyjne rozwiązania. To między innymi płytki o kształtach kwadratów czy prostokątów. Konkretny kształt modeli Equipe Artisan trzeba dopasować zarówno do konkretnego projektu, jak i też indywidualnego gustu. Wybór jest bardzo szeroki, co sprawia, że można zdecydować się na takie wersje, które będą w pełni spełniały oczekiwania. Pozwala to stworzyć wnętrze, które ładnie się prezentuje, a także ma niepowtarzalny wygląd. Dodatkowo możliwe jest stworzenie przestrzeni, która będzie komfortowa w użytkowaniu.