Legowisko dla psa – element wystroju mieszkania.

Adoptując psa chcemy zapewnić mu wszystko co najlepsze, w tym odpowiednie miejsce do odpoczynku. Problem w tym, że posłania dla psa często są brzydkie i nie wpisują się w zaprojektowany wcześniej wystrój pomieszczenia.

Adoptując psa chcemy zapewnić mu wszystko co najlepsze, w tym odpowiednie miejsce do odpoczynku. Problem w tym, że posłania dla psa często są brzydkie i nie wpisują się w zaprojektowany wcześniej wystrój pomieszczenia.

Jednak nie musi tak być. Aby pomóc Ci cieszyć się zadowoleniem pupila, jednocześnie mając pięknie urządzony dom, stworzyliśmy zestawienie eleganckich posłań wpisujących się w obecne trendy.

Szarość zawsze modna

Miękkie legowisko wykonane z tkaniny dot w kolorze ciemno szarym, idealnie wkomponuje się w pokój bogaty w żywe kolory czy ten  zaprojektowany w stylu skandynawskim.

Zielony szal

Butelkowa zieleń to prawdziwy hit ostatnich lat. Sofy, zasłony czy obicia krzeseł w tym kolorze królują w wielu pokojach. Stylowym dodatkiem byłoby też posłanie dla psa.

Piękno tkwi w prostocie

Prostokątny materac w wybranym kolorze z tkanin klasy premium, będzie psaował do każdego kąta w mieszkaniu a wypełnienie z pianki memory visco zapewni maksymalny komfort dla pupila.

A może mata?

Jeśli pupil lubi wylegiwać się na parapecie, mając w ten sposób podgląd na całe podwórko, dobrym rozwiązaniem będzie stylowa mata dla psa w kolorze dobranym do mebli w pokoju.

Drewniany mini mebel

W ostatnim czasie furorę robią drewniane łóżka dla psów. Eleganckie wykonanie plus wygodny materac sprawi, że nasz mały przyjaciel będzie zadowolony a mały mebel będzie stylowym dodatkiem do pomieszczenia.

Personalizacja 

Imię psa wyszyte na legowisku, dodaje mu z pewnością oryginalności. Kolorystyka napisu jak i tkanin z których wykonano posłanie musi zostać dobrana do innych elementów pomieszczenia, jednak gdy to zrobimy możemy liczyć pochwały ze strony gości,

Rynek artykułów dla psów z roku na rok się powiększa. Producenci prześcigają się w nowościach aby dotrzeć do gustów klientów. Ważne aby kupując posłanie wybierać te tworzone z materiałów wysokiej klasy, co zapewni możliwość długotrwałego korzystania oraz łatwość w czyszczeniu. Ręcznie szyte legowiska z tkanin jak welur czy dot wyglądają luksusowo i są świetnym elementem wykończeniowym mieszkania.

Artykuł napisany wraz z https://Canlusso.pl