Znajdź oryginalny prezent na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że te Święta będą zupełnie inne od wszystkich poprzednich, obchodzone skromniej i w mniejszym gronie, a podczas składania sobie życzeń – „zdrowie” będziemy odmieniać przez wszystkie przypadki. A czym będziemy obdarowywać się w tym roku? Mamy doskonały pomysł na oryginalny upominek, który idealnie wpisze się w ten wyjątkowy czas! Ręcznie robione bombki, szklane i niezwykle subtelne, doskonale sprawdzające się zarówno w roli podarunku dla członków rodziny, przyjaciół i znajomych, jak i prezentu oficjalnego, wręczanego współpracownikom i partnerom biznesowym.

Zaskocz swoich bliskich idealnym prezentem

Idealny prezent? Prezent, który idealnie wpisuje się w potrzeby i oczekiwania osoby obdarowanej, jest spełnieniem jakiegoś marzenia (choćby niewielkiego) lub gadżetem, który ma po prostu cieszyć oko, wpisując się w gusta i preferencje przyjaciółki lub przyjaciela. Wybierając prezent dla bliskich nam osób mamy niemal nieograniczony wybór i swobodny dostęp do pełnej palety upominków: osobistych i intymnych, konserwatywnych i oficjalnych, zabawnych i symbolicznych… Co zrobić, gdy okazuje się, że ona lub on „wszystko już ma”?

Oryginalnym pomysłem na wyjątkowy prezent bożonarodzeniowy są ręcznie robione bombki świąteczne. Eleganckie i uniwersalne, oryginalne i unikatowe! Obdarowana osoba nie musi szukać dla nich specjalnego miejsca i zastosowania – wystarczy wolna gałązka na choince lub miejsce w świątecznym stroiku. To taki upominek, który idealnie wpisuje się w okazję – tegoroczne i wszystkie kolejne Święta Bożego Narodzenia. Dodatkowym atutem bożonarodzeniowej bombki w roli prezentu jest możliwość bezproblemowego jej wysłania (oczywiście po odpowiednim zabezpieczeniu) – za pośrednictwem poczty, paczkomatu lub dowolnej firmy kurierskiej wszystkim tym, z którymi nie uda nam się spotkać osobiście w Boże Narodzenie 2020.

Ręcznie robione bombki – idealne w oficjalnych sytuacjach

Wybór świątecznych upominków dla współpracowników, kontrahentów i partnerów biznesowych to proces dość złożony, wymagający odpowiedzenia sobie na kilka najważniejszych pytań, przede wszystkim: dlaczego chcę wręczyć prezent i jaką rolę ma on odegrać, a także kiedy i jak będę go wręczać?

Bombki choinkowe – praktyczny upominek w oficjalnym tonie

Oficjalne upominki wręczane z okazji Świąt Bożego Narodzenia to doskonała forma docenienia relacji i podziękowania za współpracę – jedno i drugie wybrzmiewa w grudniu szczególnie mocno. Co sprezentować? Szklane bombki choinkowe to gwarancja, że wręczamy prezent, który nie będzie kurzył się w pudle! Możesz je wręczyć podczas dowolnego, grudniowego spotkania lub bezpiecznie przesłać do adresata, dołączając koniecznie kartę z odręcznie napisanymi lub choćby podpisanymi życzeniami.

Doskonałym przykładem niezwykłych, szklanych bombek są te wytwarzane od 1982 roku przez polską firmę Dagmara. To maksymalnie eleganckie, ręcznie robione i ręcznie malowane bombki bożonarodzeniowe, które są kwintesencją świątecznych ozdób. Bombki handmade mają swój unikatowy i ponadczasowy charakter, dzięki któremu wpisują się w Święta i harmonijnie dopasowują do zmieniających się trendów modowych oraz wnętrzarskich. Nasz prezent z pewnością znajdzie swoje miejsce w świątecznym wystroju biura lub domu obdarowanej osoby.