3 powody, dla których warto kupić mieszkanie na Gocławiu

Zamierzasz kupić mieszkanie na Gocławiu? Odkryjesz tu nowe możliwości! Sprawdź, jak się tam mieszka i poznaj 3 główne zalety tej dzielnicy.

Piękny Gocław idealny do zamieszkania

 

Gocław to część dzielnicy Praga-Południe, czyli prawobrzeżna część Warszawy. Jeszcze w minionym dziesięcioleciu Praga nie kojarzyła się z miłym i bezpiecznym miejscem do mieszkania. Dziś jest modna, kulturalna i artystyczna. Dzięki II linii metra cała Praga-Południe otworzyła się na resztę Warszawy. Powstają tu kawiarnie, restauracje, kluby i galerie sztuki. Przez niektórych Praga-Południe uważana jest za artystyczną kolebkę stolicy. To dzielnica kontrastów o niebywałym i niepowtarzalnym klimacie.

 

Gocław od północy graniczy z Grochowem, południowa granica to rzeka Wisła, na wschód znajduje się Wawer, a na zachód Saska Kępa. Mieszkanie na Gocławiu ma wiele plusów. Z jednej strony bliskość rzeki i uroków dzikich jeszcze miejsc, z drugiej świetny dojazd do centrum komunikacją miejską.

 

3 powody, dla których warto kupić mieszkanie na Gocławiu:

 

Przedstawiamy 3 najważniejsze zalety mieszkania na Gocławiu. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad lokalizacją swojego nowego lokum, rozważ nasze analizy. Pamiętaj, to dopiero początek atrakcji!

1.     Życie miasta i spokój natury

Bliskość Wisły pozwala aktywnie spędzać czas. Wycieczki rowerowe, plażowanie, spotkania ze znajomymi nad Wisłą – na Gocławiu te możliwości są na wyciągnięcie ręki. Gocław spełni oczekiwania aktywnych młodych osób, a także tych, którzy szukają spokoju i bliskości natury. Wieczorem można szybko przemieścić się na tętnicę życiem bulwary, w dzień wybrać się na wycieczkę po zielonych trasach rowerowych.

2.     Dobra lokalizacja

Zaletą mieszkania na Gocławiu jest dobra lokalizacja i komunikacja z centrum Warszawy. Rozbudowane trasy tramwajowe i autobusowe dają możliwość szybkiego dotarcia na drugą stronę Wisły. Niewątpliwym plusem jest również bliskość stacji metra. Dzięki niemu szybko dostaniemy się na Żoliborz, Bemowo czy Ursynów.

 

3.     Inwestycja, która się zwróci

Gocław to część Warszawy z wielkim potencjałem. Nie jest tak wyeksploatowana pod względem inwestycji mieszkaniowych jak Ursynów, Wilanów czy Bemowo. W innych dzielnicach Warszawy ceny mieszkań stały się zaporą dla młodych osób. Gocław przyciąga atrakcyjnymi ofertami. Dzięki temu inwestorzy mogą nabyć nieruchomość na atrakcyjnych – w porównaniu z innymi dzielnicami – warunkach.