Blat dębowy na wymiar

Blat kuchenny to miejsce mocno eksploatowane. Taka przestrzeń robocza jest niezbędna, jednak narażona jest na działanie wilgoci, wody, temperatury oraz kwasów. Dlatego tak istotny jest dobór odpowiedniego materiału, by powierzchnia był trwała i odporna na uszkodzenia.

Dlaczego blat drewniany?

Drewniane blaty sprawdzają się w dowolnych aranżacjach. Doskonale pasują do pomieszczeń utrzymanych w stylu klasycznym, jak również nowoczesnym. Idealnie uzupełnią również styl skandynawski, który wykorzystuje naturalne materiały w budownictwie. Takie wykończenie mebli kuchennych jest nie tylko eleganckie, ale i trwałe, głównie za sprawą wykorzystywanego gatunku drewna. Oprócz twardego buku i orzecha w kuchni króluje dąb. To właśnie ten gatunek cechuje się niezwykłym pięknem i podkreśla wysoką jakość materiału. Blaty z drewna litego są odporne na działanie czynników zewnętrznych, które są tak typowe dla kuchni. Surowiec doskonale znosi wilgoć, zmiany temperatury i wygląda efektownie.

Olejowanie czy woskowanie?

Blaty kuchenne muszą być odpowiednio zaimpregnowane. Producenci zazwyczaj wykorzystują w tym celu olejowanie lub woskowanie. To dość istotne przy nadmiernej eksploatacji powierzchni. Drewno pokryte lakierem akrylowym łatwo utrzymać w czystości i doskonale znosi wilgoć. Olejowanie zdecydowanie uodparnia blat na wysokie temperatury, ponadto środek wnika w głąb drewna i doskonale je konserwuje.

Blat na wymiar?

Blaty wykonywane na wymiar to w pełni spersonalizowane produkty, które tworzone są na zamówienie. W każdym przypadku należy się upewnić co do oferowanych usług, by dostosować produkt do swoich potrzeb. Popularność dębu i jego funkcjonalność doceniło wielu producentów, którzy tworzą piękne i niepowtarzalne blaty do kuchni. Firma Panmar Wood to producent litych blatów drewnianych o najwyższej jakości. Firma dodatkowo troszczy się o środowisko, pozyskując drewno z lasów certyfikowanych. Poprzez maksymalne oszczędzanie na surowcach, do maksimum wykorzystuje budulec, minimalizując zużycie energii. Nie bez powodu blaty drewniane od producenta cieszą się takim zainteresowaniem. Oferta firmy dostępna pod https://blaty.panmar.pl/ to szeroki wybór barw dębu z technologicznym zabezpieczeniem powierzchni.

Producent wykonuje blat dębowy na wymiar w pełni spersonalizowany, wykonany pod indywidualny projekt użytkowników. To klient decyduje o rodzaju drewna, wybiera kształt, rodzaj wykończenia, woskowanie lub olejowanie. Ponadto blat posiada wycięcia na zlew, płytę grzewczą oraz inne elementy konstrukcyjne. Jeśli jest konieczność firma dokona niezbędnych wycięć na parapety. Blaty takie są odpowiednio zaimpregnowane, co gwarantuje wytrzymałość i trwałość materiału przez lata. Taka powierzchnia nie wymaga specjalnych konserwacji. Wystarczy co kilka lat oczyścić powierzchnię i ponownie ją zaolejować lub zawoskować, by podkreślić naturalne piękno drewna. Producent oferuje również środki, które ułatwią pielęgnację. To produkty wydajne i w pełni bezpieczne.

Blaty Panmar to inwestycja na lata. To nie tylko dąb, ale również trwały buk i orzech. Produkty wykonane przez producenta są nie tylko estetyczne i piękne, ale również funkcjonalne. Pełna oferta producenta na https://blaty.panmar.pl/.