Moskitiery ramkowe do typowych okien

Moskitiery ramkowe to ciekawe rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć spokojne lato. Doskonała ochrona przed owadami – muchami i komarami, zapewniona przez moskitiery ramkowe jest głównym powodem, dla którego wielu ludzi inwestuje właśnie w tą formę ochrony. Sprawdź więcej informacji na temat moskitier ramkowych w naszym artykule.

Moskitiery ramkowe. Zalety

Moskitiery ramkowe to z pewnością jeden z łatwiejszych mechanizmów do montażu i obsługi. Takiego komfortu użytkowania nie będziesz odczuwał jako dużego wysiłku. Wbrew pozorom moskitiery ramkowe nie przeszkadzają w naturalnej wentylacji pomieszczenia, w którym są zainstalowane. 

Moskitiery ramkowe zapewniają naturalne przepuszczanie światła słonecznego. Jeśli masz wątpliwości co do tego, że nie będziesz widział słońca to ich instalacji, możesz odrzucić te teorie. Materiał, z którego wykonane są moskitiery ramkowe pozwala na podziwianie widoku za oknem oraz jego bezproblemowe otwieranie.

Moskitiery ramkowe są odporne na czynniki atmosferyczne takie jak temperatura, promieniowanie UV oraz deszcz. Także jeśli chodzi o czyszczenie moskitiery, nie powinno być z tym żadnego problemu. Wystarczy wziąć szmatkę, dzięki której wyczyścisz brud, który z pewnością będzie zbierał się w ramach walki z owadami.

Dla kogo moskitiery ramkowe?

Moskitiery ramkowe są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce mieć spokój z owadami. Jeśli mieszkasz w okolicach ogrodów, stawów, czy jezior to posiadanie tego typu ochrony w oknach jest nieuniknione. Jeśli mieszkasz na osiedlu to posiadanie moskitiery daje poczucie intymności oraz możliwość spania przy otwartym oknie podczas gorących nocy. To rozwiązanie, które nie ma słabych czy negatywnych stron. Jakkolwiek na nie nie spojrzysz to kupując je i używając przez dłuższy czas, będziesz zadowolony. 

Moskitiery ramkowe. Prosty montaż

Aby zakupić moskitiery ramkowe wysokiej jakości warto wziąć odpowiednią miarę. Aby tego dokonać należy zmierzyć wysokość oraz szerokość mierzona od uszczelki do uszczelki otwartego okna. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz skontaktować się z działem technicznym wybranego przez Ciebie producenta moskitier ramkowych, by rozwiać wątpliwości i uzyskać pomoc. 

Kwestia montażu nie należy do najtrudniejszych. Uznany producent moskitier – oslonaokna.pl posiada chociażby specjalną, uniwersalną sprężynę, które dostosowuje się do każdej szerokości i pozwala na szybki montaż. W ramach ich pakietu otrzymujesz przycięte profile PCV oraz aluminiowe, uszczelki, siatki oraz instrukcję montażu.

Gdzie kupić moskitiery ramkowe?

Moskitiery ramkowe to ciekawe rozwiązanie, którego nie warto kupować w pierwszym, lepszym sklepie. Warto przeprowadzić poszukiwania w Internecie, bo tańsze zamienniki w sklepach wielkopowierzchniowych mogą być rozwiązaniem, które nie przetrwa nawet jednego sezonu. 

Producent moskitier oferuje okres gwarancyjny oraz pełne doradztwo techniczne. Zamawiając moskitiery ramkowe na wymiar u sprawdzonego dostawcy możesz być pewien, że dostaniesz produkt wysokiej jakości oraz rozsądnej cenie.