Suszenie prania w małym mieszkaniu

Czy suszenie prania w małym mieszkaniu to dla Ciebie prawdziwe wyzwanie? Zwłaszcza, jeśli zwykle suszysz kilkanaście lub kilkadziesiąt ubrań? Możesz już przestać się martwić! Duża ilość ubrań do suszenia w małym mieszkaniu to żaden problem! Istnieje bowiem kilka ciekawych rozwiązań, które sprawią, że częste pranie nie będzie już Twoim kłopotem. Wystarczy, że kupisz perfekcyjnie przemyślaną suszarkę na pranie – np. renomowanej marki Vileda. Nadszedł czas, aby poznać suszarki, które zmienią Twoje myślenie o suszeniu prania!

Suszarka w wersji FLEX

Vileda to synonim dobrze zaprojektowanych akcesoriów. Znasz już na pewno różne produkty tej firmy, np. mop płaski Vileda. Przykładem świetnie przemyślanego produktu Vileda może być również rozsuwana suszarka na pranie Vileda Infinity w wersji FLEX, dzięki której problem suszenia prania został skutecznie rozwiązany. Suszarka do domu Vileda Infinity FLEX została bowiem stworzona do suszenia znacznej ilości prania o dużych gabarytach. Dzięki podwyższonemu stelażowi, wyższym skrzydłom oraz rozsuwanym linkom umożliwia suszenie zarówno drobnego prania, jak i długich części garderoby, obrusów, pościeli czy prześcieradeł. Suszarka wyposażona jest w grube linki, które zmniejszają ilość zagnieceń i ułatwiają późniejsze prasowanie. Teleskopowe linki są regulowane aż do 2 metrów długości, co oznacza łącznie aż 30 metrów powierzchni suszenia! Robi wrażenie, prawda?

Mobilna i komfortowa

Warto podkreślić, że suszarka do domu Vileda to uniwersalny i mobilny produkt – szczególnie dzięki nogom zakończonym obudowanymi kółkami. Suszarka Vileda Infinity FLEX posiada nie tylko kółka, ale i dodatkową blokadę skrzydeł oraz zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem. Stelaż jest wykonany ze stali, a linki skrzydeł – aluminium powlekanego. Sposób gwintowania linek zapewnia stabilność i brak ryzyka pojawienia się rdzy. Suszarka jest wygodna i stabilna, a do jej montażu nie potrzeba dodatkowych elementów. Właściwie jest gotowa do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania, podobnie jak mop płaski Vileda.

Suszarka balkonowa

Inną propozycją w przypadku małego mieszkania jest suszarka na pranie Vileda Sunset. Została stworzona z myślą o rozwieszaniu prania na balkonie, z maksymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni. Posiada wytrzymałe, regulowane ramiona, które ułatwiają jej rozłożenie, a dodatkowe osłonki zapobiegają zarysowywaniu powierzchni. Stelaż suszarki został wykonany ze stali powlekanej. Suszarka na pranie Vileda Sunset jest wyposażona w dodatkowy wieszak na bieliznę, na którym szybko ją wysuszymy. Dzięki wykorzystaniu technologii azotowej suszarka na pranie Vileda jest odporna na warunki atmosferyczne, a niewielkie wymiary umożliwiają przechowywanie jej w dowolnym miejscu. Powierzchnia suszenia to 10 metrów, a suszarka waży jedynie 1,54 kg. Jest zatem lekka jak piórko! Można ją kupić np. w sklepie internetowym Metler.

Suszarka kolumnowa

Ciekawym rozwiązaniem na niewielką powierzchnię jest również wielopoziomowa suszarka na pranie Vileda Mixer 4, która posiada wielopoziomową konstrukcję. Suszarka tego typu doskonale sprawdza się przy częstym praniu. Dzięki niej w jednym miejscu można zawiesić wiele ubrań. Suszarka do domu Vileda pozwala rozwiesić pranie na kilku piętrach, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce i skutecznie wysuszysz nawet największe pranie. Poza tym, posiada ona dodatkowy wieszak na drobne pranie oraz dwa uchwyty na wieszaki, na których możesz zawiesić eleganckie bluzki lub wizytowe koszule. Suszarka na pranie Vileda Mixer 4 gwarantuje szybkie wysychanie ubrań bez ponoszenia ryzyka, że nabiorą brzydkiego zapachu.

Oszczędność przestrzeni

Warto dodać, że pionowa konstrukcja suszarki na pranie Vileda Mixer 4 gwarantuje oszczędność przestrzeni. Odpowiednio dobrane rozmiary pozwalają na ustawienie jej nawet w kabinie prysznicowej! Co więcej, wbudowane kółka ułatwiają przemieszczanie suszarki bez zarysowań podłogi, a regulowane, niezależne od siebie skrzydła umożliwiają dosunięcie suszarki do ściany. Można ją postawić w dowolnym miejscu, np. w pobliżu kratki wentylacyjnej, co zapewni lepszą cyrkulację powietrza i szybsze suszenie ubrań. Możesz swobodnie złożyć suszarkę i wygodnie ją przechowywać. Suszarka na pranie Vileda Mixer 4 to absolutna rewolucja w suszeniu prania!